MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 4435439
nr 443 5439
Matsalsgrupp
Gustaviansk stil, 7 del+ 2 ilägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 11 december 2006
1.700 kr
2.000 kr
2.100 kr
ledande budet*
Den Gustavianska stilen